ATB3225-75032CT-T000
Mfr.Part #
ATB3225-75032CT-T000
Manufacturer
TDK Corporation
Description
BALUN 5MHZ-100MHZ 75/75 1210
Manufacturer :
TDK Corporation
Product Category :
Balun
Frequency Range :
5MHz ~ 100MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
75 / 75Ohm