L-14W5N1JV4E
Mfr.Part #
L-14W5N1JV4E
Description
FIXED IND 5.1NH 700MA 110MOHM SM
Current Rating (Amps) :
700 mA
DC Resistance (DCR) :
110mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
5.4GHz
Inductance :
5.1 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
18 @ 250MHz
Tolerance :
±5%