L-14W39NJV4E
Mfr.Part #
L-14W39NJV4E
Description
FIXED IND 39NH 600MA 250MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
600 mA
DC Resistance (DCR) :
250mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
2.2GHz
Inductance :
39 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
43 @ 250MHz
Tolerance :
±5%