L-14W27NKV4E
Mfr.Part #
L-14W27NKV4E
Description
FIXED IND 27NH 600MA 220MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
600 mA
DC Resistance (DCR) :
220mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
2.8GHz
Inductance :
27 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
40 @ 250MHz
Tolerance :
±10%