L-14W22NKV4E
Mfr.Part #
L-14W22NKV4E
Description
FIXED IND 22NH 700MA 220MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
700 mA
DC Resistance (DCR) :
220mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
3GHz
Inductance :
22 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
38 @ 250MHz
Tolerance :
±10%