L-14W11NKV4E
Mfr.Part #
L-14W11NKV4E
Description
FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
700 mA
DC Resistance (DCR) :
86mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
4GHz
Inductance :
11 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
33 @ 250MHz
Tolerance :
±10%