WLFI2012Z0MR39TB
Mfr.Part #
WLFI2012Z0MR39TB
Description
INDUCTOR FIXED 0.39UH 0805
Current Rating (Amps) :
200 mA
DC Resistance (DCR) :
650mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
135MHz
Inductance :
390 nH
Inductance Frequency - Test :
25 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Q @ Freq :
25 @ 25MHz
Tolerance :
±20%