0402DF-330XJRW
Mfr.Part #
0402DF-330XJRW
Description
FIXED IND 33NH 1.3A 55 MOHM SMD
Stock
380
Current Rating (Amps) :
1.3 A
DC Resistance (DCR) :
55mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
2.55GHz
Inductance :
33 nH
Inductance Frequency - Test :
7.9 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Supplier Device Package :
0402
Tolerance :
±5%