0402DF-300XJRW
Mfr.Part #
0402DF-300XJRW
Description
FIXED IND 30NH 1.3A 55 MOHM SMD
Stock
915
Current Rating (Amps) :
1.3 A
DC Resistance (DCR) :
55mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
2.6GHz
Inductance :
30 nH
Inductance Frequency - Test :
7.9 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Supplier Device Package :
0402
Tolerance :
±5%