0402DF-331XJRW
Mfr.Part #
0402DF-331XJRW
Description
FIXED IND 330NH 430MA 435MOHM SM
Current Rating (Amps) :
430 mA
DC Resistance (DCR) :
435mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
1.34GHz
Inductance :
330 nH
Inductance Frequency - Test :
7.9 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%