0402DF-701XJRW
Mfr.Part #
0402DF-701XJRW
Description
FIXED IND 700NH 230MA 1.3OHM SMD
Current Rating (Amps) :
230 mA
DC Resistance (DCR) :
1.3Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
600MHz
Inductance :
700 nH
Inductance Frequency - Test :
7.9 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%