0402DF-332XJRW
Mfr.Part #
0402DF-332XJRW
Description
FIXED IND 3.3UH 150MA 2.2OHM SMD
Current Rating (Amps) :
150 mA
DC Resistance (DCR) :
2.2Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
80MHz
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
7.9 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%