NOJW107M002RWJ
Mfr.Part #
NOJW107M002RWJ
Description
CAP NIOB OXI 100UF 20% 2.5V 2312
Capacitance :
100 µF
Current - Leakage :
5 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
400 mOhms
Features :
Manufacturer Size Code :
W
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Supplier Device Package :
2312 (6032 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
2.5 V