NOJW336M006RWJ
Mfr.Part #
NOJW336M006RWJ
Description
CAP NIOB OXID 33UF 20% 6.3V 2312
Capacitance :
33 µF
Current - Leakage :
4 µA
Dissipation Factor :
6%
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500 mOhms
Features :
Manufacturer Size Code :
W
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Supplier Device Package :
2312 (6032 Metric)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V