MA0402CG221J250
Mfr.Part #
MA0402CG221J250
Description
CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0402
Capacitance :
220 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
25V